Žádná data ...
10 X PATRIK BOTOŠ
9 X VÁCLAV HOLUB
7 X FILIP KAJETÁN
6 X MICHAL GUNAR

5 x PETR FRIČ
2 X RICHARD ZELINKA
2 X MAREK ŠEBESTA
2 X LADISLAV ŠESTÁK
1 X VÍT KARFILÁT
1 X JAN TOMAN


MISTROVSKÉ UTKÁNÍ:

6.6.2010 EL CLÁSICO S BUDYNÍ ... VÝKOP NA HŘIŠTI V BUDYNI V 10:00 HOD. 

účastník okresního přeboru

 
 

Čechie Mšené - Žitenice

Bojovný výkon celého mužstva, fantastický golman Fiala, Šestákova nádherně proměněná penalta a Holubův gól v posledních vteřinách zápasu To byl remízový zápas s favoritem na postup celkem z Žitenic !!!---- ČECHIE MŠENÉ LÁZNĚ FOREVER ----


Branky :  35´Šesták z penalty, 90+2´Holub

Žluté karty : Gunar ( faul ), Šesták ( faul)  , Holub ( svlečení dresu )

Sestava : Fiala - Fáry ( 25´Hausner ), Šesták, Razák, Frič - Huja, Holub, Gunar, Šebesta - Zelinka, Botoš

ROZBOR ( v jiné formě psaní )

1. - 32. minuta - Náš tým do zápasu nastoupil velice sympaticky. Nenechal se od Žitenic zatlačit a hrál s tímto předním týmem tabulky vyrovnanou partii.

33. minuta - Vynucené střídání !!! Jarda Fáry má zdravotní problém a do hry tak nastupuje golman starších žáků !!! V dorostu si tak vychutnává premieru jako levý záložník za skandování tribun Pavel Hausner !!!

34. minuta - Pavel Hausner do utkání nastoupil s velkou bojovností. Ve vápně vybojoval balon a následně vystřelil na branku soupeře. Jeho střelu zastavil rukou obránce hostí a sudí nařídil pokutový kop !!! Ve Fanshopu tak začínají tisknout trička PAVEL HAUSNER JE BŮH !!!

35. minuta - Penaltu zahrával Láďa Šesták !!! Při zahrávání pokutového kopu proměnil s přehledem a klidem na kopačkách jako kdysi Antoním Panenka při proměnění pokutového kopu pověstným dloubákem.

40. minuta - Michal Gunar sestřelil záložníka hostí a po právu viděl od hlavního arbitra žlutý kartónek !!!

45. minuta - Poločas, hráči jdou pro nové pokyny do kabin, fanoušci na párek a pivo.


60. minuta - Láďa Šesták chce dnes sudímu vypsat propisku. Nyní vidí žlutou kartu !!!

75. minuta - Hosté dávájí branku !!! Útočník hostí šel proti Zděndovi Razákovi ten ho ale zastavit nedokázal a tak v souboji s golmanem si hostující forward poradil bez problémů a vyrovnal !!!

84. minuta - Hosté otáčejí zápas !!! Hostující hráč si poradil hned s třemi našemi hráči a poslal balon na volného hráče hostí, který měl problémy se zpracováním, ale i přesto špatnou střelou prostřelil našeho dnes skvěle chytajícího Vaška Fialu.

90. minuta - V posledních vteřinkách utkání srovnává Vašek Holub !!! Vašek Holub dostal balon po autovém vhazování, uvolnil se a vystřelil. Nejdříve však trefil Patrika Botoše, který vzal balon a jeho střela se odrazila od obránce hostí zase k Vaškovi Holubovi - ten tentokrát poslal prudkou střelu, která byla umístěna přesně pod golmana a stadionem ve Mšeném se spustila taková radost, že poníka za hřištěm majitelé ještě hodinu po utkání nemohli chytit. Vašek si navíc při oslavě gólu sundal dres a tak viděl od sudího žlutou kartu.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one