6.6.2010 EL CLÁSICO S BUDYNÍ ... VÝKOP NA HŘIŠTI V BUDYNI V 10:00 HOD.

To byl podzim 2009

Jarní část sezony se blíží, čeká nás 13 utkání !!!

Do jarní části okresního přeboru dorostenců chybí ještě měsíc a tak si pojďme připomenout výsledky podzimní části.

1.KOLO !!! - FAMÓZNÍ ROZJEZD V ŽERNOSEKÁCH !!!

V prvním kole sezony 2009/2010 jsme zavítali na půdu Velkých Žernosek. Ve velmi pěkném areálu jsme zvítězili vysoko 5:1 a zdálo se, že letošní sezona bude vypadat velice slibně. Gólově se v zápase prosadil Míša Gunar, Honza Toman, Vašek Holub, Filip Kajetán a Patrik Botoš.

2.KOLO !!! - DRAMATICKÝ ZÁPAS S NĚŠŤASTNÝM KONCEM !!!

Ve druhém kole jsme se představili poprvé v sezoně na domácí půdě. Naši hráči zde chtěli zapomenou na domácí porážku z přípravy, ale po velmi vyrovnaném utkání nakonec náš dorost s Čížkovicemi prohrál 3:4. Šance se střídali na obou stranách, k vidění byly vidět chyby sudího, také červená karta Filipa Kajetána nebo zranění Vaška Holuba, za kterého v zápase premierově v sezoně nastoupil Ondra Mach.

3.KOLO !!! - SULEJOVICKÁ KANONÁDA !!!

Ve třetím kole náš dorost obdržel velký debakl na hřišti Sulejovic, domácí zdobila přesnost a výborná koncovka. V tomto zápase přesně tohle našim scházelo a tak alespoň jednu branku vstřelil za nás Míša Gunar. Branku jste určitě viděli v sekci DOROST TV, ač byla jen jedna -byla to výstavní trefa !!!

4.KOLO !!! - PRVNÍ ČISTÉ KONTO GOLMANA FIALY A STŘELECKY PRODUKTIVNÍ DOMÁCÍ TÝM !!!

Ve čtvrtém kole na naše svěřence čekal velmi nepříjemný soupeř - a to Straškov, který k nám sestoupil z I.třídy. Čekalo nás tedy velice těžké utkání. Zápas byl v první půli celkem vyrovnaný, ale nakonec se naši borci začali střelecky prosazovat a zvítěžili vysoko 4:0. Čtvrtou branku navíc premierově v sezoně dal Ríša Zelinka, po krásné nahrávce od Ondry Macha.

5.KOLO !!! - VYPJATÉ UTKÁNÍ V ČERNIVI S VÍTĚZNÝM KONCEM !!!

V pátém kole jsme zajížděli na půdu Černivi, s kterou jsme v přípravě prohráli na domácím hřišti. Náš tým dostal do vedení hlavou Míša Gunar v první polovině hry a ve druhé se střelecky prosadil z přímého kopu také po chybě golmana hostí Vašek Holub. Náš tým dohrával utkání o osmi hráčích, kvůli ČK a kvůli zranění - bylo náspřesně jedenáct tudíž jsme nemohli střídat. Přesto jsme vedení 2:0 udrželi a celkem jsme z pěti zápasů tak měli 9 bodů.

6.KOLO A 7.KOLO !!! - DVA TĚŽKÉ ZÁPASY, VE KTERÝCH JSME NA BODY NEDOSÁHLI !!!

V šestém kole jsme se potkali s celkem Pokratic, s kterým v historii dorostu nemáme dobrou zápasovou bilanci. V tomto kole jsme ji nevylepšili a na domácí půdě jsme prohráli vysoko 4:0. V sedmém kole jsme dostali dokonce golů sedm, ale alespoň jsme dokázali dva goly vsítit. To jsme hráli na půdě Žitenic, které hrají o postup do vyšší soutěže.

8. KOLO !!! - ZÁPAS NA TĚŽKÉM TERÉNU S VÝBORNÝM VÝKONEM NAŠICH HRÁČŮ !!!

V osmém kole náš tým zajížděl na půdu Račiněvsi. Račiněves postoupil z třetí třídy a jako nováček si nevedl špatně. Na naše borce ale Račiněves neměl a proto jsme zvítězili 4:1.

9.KOLO A 10. KOLO !!! - S LOVOSICEMI JSME ZAHRÁLI FANTASTICKÉ UTKÁNÍ, I PŘESTO JSME ALE BODY NEZÍSKALI. NA BEZDĚKOVĚ TÉŽ BEZ BODŮ !!!

V devátém kole jsme narazila na lídra soutěže, který nastřílel za podzim nejvíce branek. Bylo tedy jasné, že to bude těžké utkání. Po poločase jsme prohrávali 4:0, ale během úvodních 15-ti minut druhého poločasu jsme dali tři branky. Náš tým tak sahal alespoň po bodu, ale v závěru se opět Lovosice dostali do tempa a přehráli nás 3:6. Na Bezděkově náš tým opět rychle prohrával dva nula, ale opět se dostal do hry a srovnal na 2:2. V závěru ale stejně jako s Lovosicemi přišli dva rychlé goly a bylo po nadějích na bodový zisk.

11. KOLO !!! - FOTBALOVÝ SVÁTEK !!! - DERBY S BUDYNÍ !!!

V jedenáctém kole se náš tým potkal s celkem z Budyně nad Ohří. Jednalo se tedy o derby, ve kterém byli úspěšnější hosté. Zápas byl vyrovnaný, jak v držení míče, tak na šance, bohužel jedna z budyňských šancí v druhém poločase byla golově úspěšná a Budyně zvítězila 0:1.

12.KOLO !!! - TĚŽKÝ TERÉN, ČERVENÁ KARTA NA STRANĚ DOMÁCÍCH TO BYL ZÁPAS V LIBĚŠÍCÍCH !!!

V předposledním kole jsme se potkali s celkem Liběšic, který je na špici tabulky a šance na postup je pro Liběšice reálná. Náš tým hrál zhruba od dvacáté minuty v početní výhodě po vyloučení jednoho z hráčů domácích. Po tomto vyloučení byla situace na hřišti velice vypjatá. Náš tým ale nedokázal početní výhody využít a naopak třikrát inkasoval.

13. KOLO !!! KONTUMACE A TEDY VÍTĚZNÉ ZAKONČENÍ PODZIMU

Ve třináctém kole soupeř z Rovného nedorazil, takže jsme zvítězili kontumačně 3:0.

TO BYL PODZIM 2009

Vážení návštěvnící tohoto webu, příznivci dorostu ze Mšeného-lázní,

podzimní část sezony 2009/2010 je už definitivně za námi a náš tým se musí připravit na jarní část, která bude zahájena 28.3.2010 v 10:00 hod. domácím zápasem proti poslednímu celku podzimní části a to Velkým Žernosekám.

Náš celek po podzimní části skončil na 10. místě s celkovým ziskem 15-ti bodů. V podzimní části jsme nastříleli 29 branek. Nejlepším střelcem byl Patrik Botoš, který vstřelil sedm branek. O branku méně, tedy šest branek vstřelil Vašek Holub a s bilancí 5 zápasů - 5 golů se po podzimu může chlubit Míša Gunar. Filip Kajetán se trefil 3krát. Benjaminek Ríša Zelinka vstřelil 2 branky stejně jako zkušený bek Péťa Frič. Honza Toman byl jediným z našich hráčů, který vstřelil jednu branku. V posledním utkání jsme zvítězili 3:0 kontumačně, žádný ze střelců nezapsán.
Na druhou stranu jsme inkasovali 37 branek. Všechny tyto branky inkasoval Vašek Fiala, který v podzimní části náš tým velice podržel a vychytal i několik čistých kont. Čisté konto také zapsal na své konto Pavel Hausner, který byl povolán na poslední zápas z našich žáků. Jak jsem již psal zápas byl kontumován a Hausner měl tedy nulu.

NEJDULEŽITĚJŠÍ UDÁLOSTI PODZIMU !

1. TALENTOVANÝ STŘEDOPOLAŘ MÍŠA GUNAR SE ZRANIL
Michal Gunar, který v prvních pěti zápasech měl výbornou bilanci 5zápasů/5golů se v utkání starších žáků zranil a dorost byl výrazně oslaben. Od doby co se Míša zranil začala šnůra zápasů, v kterých jsme body získávaly jen těžko.Na jaře už by měl být zcela fit.

g

2. VELKÝ MOZART NA OPERACI
Vašek Podaný má podobný osud jako Tomáš Rosický. Stále ho provází nějaká zranění a v letošní sezoně, kdy působil v základu našeho dorostu bylo jeho zranění natolik vážné, že musel podstoupit operaci a zatím je pravděpodobné, že našemu týmu pomůže až ke konci sezony.

p

3. PROBLÉM KÁDR
Bohužel se v letošní sezoně stalo, že v zápase v Žitenicích jsme byli nuceni nastoupit v deseti hráčích. V ostatních zápasech jsme nastupovali v přesném počtu jedenácti hráčů, což není pro dorost příliš lichotivé. Jednalo se o pár zápasů, jako např. v Bezděkově. Doufejme, že "skauting" našeho dorostu bude úspěšný a v jarní části přivítáme nějaké nové posily.