MISTROVSKÉ UTKÁNÍ:

6.6.2010 EL CLÁSICO S BUDYNÍ ... VÝKOP NA HŘIŠTI V BUDYNI V 10:00 HOD.

účastník okresního přeboru

Žitenice - Čechie Mšené

Náš dorost nastoupil pouze v deseti hráčích. Po sympatickém prvním poločasu, jenž jsme prohrávali pouze o branku 3:2, přišla v druhé půli prudká sprcha !!!

Sestava : Fiala - Huja, Toman, Razák, Karfilát - Šesták, Holub, Kajetán - Zelinka, Botoš

V dnešním utkání trenér Václav Kejř měl k dispozici pouze deset hráčů. Na marodce máme stále Vaška Podaného, který je po operaci, dále je zraněný nejlepší střelec Míša Gunar, který bude ještě minimálně měsíc mimo hru. Také chyběl náš bek Péťa Frič, což byla velká ztráta. Dále Aisbrich a Šebesta, kterým se prostě nechtělo. Do utkání jsme vstoupili s tím, abychom uhráli co nejlepší výsledek a tolik neinkasovali. První poločas byl výsledkem velmi přijatelný. Do dvoubrankového vedení se dostali hosté v první půlhodině, na dva jedna ale snižoval po centru Tomana hlavou nejmenší hráč na hřišti Zelinka. Ríša umístil balon hlavou přesně k levé tyči a golman neměl nárok. Hosté o chvíli později opět zvýšii na rozdíl dvou branek. Na konci prvního poločasu jsme se ale opět dotáhli na rozdíl jedné branky. Láďa Šesták zahrával přímý kop, jeho krááásná střela skončila na břevně, od břevna se odrazila dolů, obránce hostí rukou balon vrátil zpět na břevno, poté se balon odrazil před bránu, golman hostí se snažil balon zachytit, ale Vašek Holub karatistickým zákrokem (stylem) dopravil balon za záda domácího golmana. První půle se nám tedy skutečně vyvedla, ve druhém poločase hráli domácí po větru a díky pěkným střelám středopolaře domácích se dostali do konečného vítězství 7:2