MISTROVSKÉ UTKÁNÍ:

6.6.2010 EL CLÁSICO S BUDYNÍ ... VÝKOP NA HŘIŠTI V BUDYNI V 10:00 HOD.

účastník okresního přeboru

Velké Žernoseky - Čechie Mšené lázně

SENZACE !!! NÁŠ DOROST V PRVNÍM KOLE ZVÍTĚZIL NA PŮDĚ VELKÝCH ŽERNOSEK VYSOKO 5 : 1 !!!

Velké Žernoseky/ Do dnešního utkání to vypadalo, že svěřenců Václava Kejře nebude ani jedenáct, ale nakonec jsme se sešli přesně v počtu právě jedenácti hráčů.

NAŠE SESTAVA : Fiala - Podaný, Šesták, Razák, Karfilát - Toman, Gunar, Holub, Kajetán - Zelinka, Botoš
Trenér : Václav Kejř

Důležité události :

1.-31. minuta - Náš tým si vytvořil plno gólových příležitostí, ale jak Vašek Holub, tak Páťa Botoš nedokázali své šance proměnit v gól. Šance jsme měli i z přímých kopů, ale opět jsme se nedokázali prosadit.

32.minuta -gól Patrik Botoš v útoku bojoval a přineslo to své ovoce. Při jednou z úniků se ho snažil obránce hostí ještě nedovoleně zastavit, ale Páťa dokázal vystřelit a jeho střela skončila v síti !!!! ..... 0 : 1

33.minuta -gól Naši fanoušci, kterých do Žernosek přijelo opravdu hodně ( DĚKUJEME ZA PODPORU ) právě skončili s oslavou Botošova golu a hned je tu další. Tentokrát se dokázal prosadit střelou za hranicí velkého vápna "navrátilec" Vašek Holub ... 0 : 2

34. - 45. minuta - Náš tým se opět dostával do slibných šancí, ale golem nekončili. Zahrozil i soupeř, ale jejich pokus buď zlikvidoval náš golman Venda Fiala, nebo naše obrana pod taktovkou Zdeňka Razáka, který jako jediný obdržel v utkání žlutý kartónek.  žlutá karta

45. minuta -píšťalka POLOČAS
*Náš tým může jen litovat více neproměněných šancí, jinak svěřenci Václava Kejře podali v první půli velmi dobrý výkon. *

46. minuta -píšťalka Druhý poločas začal ...

49.minuta - gólA naši borci se do Žernosek opravdu pustili !!! Honza Toman vystihl zpětnou přihrávku obránce hostí směrem ke stoperovi, golmana ale napoprvé nepřekonal, poté udělal kličku žernoseckému bekovi ve vápně našel volného Gunara a Míša nedal brankáři proti jeho střele žádnou šanci ... 0 : 3

55.minuta -gól Honza Toman dostal dobrý balon za obranu, unikl obráncům a poslal míč podél golmana přesně k tyči. Naši FANS vyvolávají : "DEJTE JIM BŮRA" ... 0 : 4

58. minuta -gól TO JE GÓLOVÝ KONCERT !!! Naši hráči přidávají pátou branku, tentokrát vyslat na domácího brankáře střelu Filip Kajetán a golman se jen marně po jeho střele natahoval !!!  ... 0 : 5

81. minuta gól- Hosté snižují !!! Vašek Podaný nedokázal zareagovat na pohyb útočníka hostí a ten překonal našeho golmana. ... 1 : 5

90. minuta -píšťalka KONEC UTKÁNÍ !!! Naši borci sklízí od našich FANS potlesk za velmi dobrý výkon.

!!! NEJDŘÍVE JEŠTĚ DĚKUJEME VŠEM FANOUŠKŮMdiváci ZA JEJICH PŘÍTOMNOST NA STADIONU V ŽERNOSEKÁCH  A MŮŽEME SE RADOVAT, ŽE NÁM VSTUP DO NOVÉ SEZONY VYŠEL NA VÝBORNOU. NÁŠ TÝM SE MUSEL OBEJÍT BEZ PÉTI FRIČE, MARKA ŠEBESTY A MICHALA AISBRICHA., ALE I TYTO ABSENCE JSME DOKÁZALI NAHRADIT !!! JEDNOTLIVÉ HRÁČE HODNOTIT NENÍ TŘEBA, VŠICHNI ODVEDLI VELMI DOBRÝ VÝKON A DLE TOHO TAKÉ UTKÁNÍ DOPADLO !!! V PŘÍŠTÍM UTKÁNÍ NA NÁS ČEKÁ DOMA CELEK Z ČÍŽKOVIC !!!