MISTROVSKÉ UTKÁNÍ:

6.6.2010 EL CLÁSICO S BUDYNÍ ... VÝKOP NA HŘIŠTI V BUDYNI V 10:00 HOD.

účastník okresního přeboru

Slavoj Sulejovice - Čechie Mšené lázně

Do Sulejovic jsme vyrazili s tím, že alespoň bod si chceme odvést, bohužel byla skutečnost jiná a po absolutním kolabsu si odvážíme porážku 6:1.

Hosté se ujali vedení už ve třetí minutě a v osmé minutě prakticky rozhodli o tom, že utkání bude v jejich režii. Náš tým nedokázal na dva rychlé goly odpovědět a ve 21.minutě bylo ještě hůře !!! Zdeněk Razák si dal vlastní gól. Špatný první poločas byl dovršen ve 40.minutě, když golman Fiala vyběhl, avšak balon při snaze vykopnout jen lehce posunul na sulejovického útočníka a ten se bez problémů trefil do prázdné branky.

Do druhého poločasu jsme vstupovali s tím, že musíme vstřelit alespoň gol či dva, aby konečné skore nebylo tak jednoznačné. V 50.minutě Péťa Frič, který se objevil poprvé v této sezoně na hřišti dostal žlutou kartu. V šesté minutě druhého poločasu už domácí zvýšili na 5:0. V 63.minutě náš trenér provedl hned dvě změny, hřiště opustil Michal Aisbrich a na jeho místo přišel Vašek Podaný, Ríša Zelinka vystřídal Marka Šebestu na hrotu. Právě Zelinka se dostal do obrovské šance, ale nedokázal balon dotlačit do prázdné branky. Ještě před touto akcí přišla šestá branka a těžko už se dalo se zápasem něco udělat. Útěchou byl alespoň jeden gól, který stál opravdu za to !!! Michal Gunar zahrával přímý kop a nádhernou střelou pod břevno nedal golmanovi domácích žádnou šanci. Tento parádní gól vynesl Míšu na nejlepšího střelce dorostu v letošní sezoně !!! Už dal tři branky.

NAŠE SESTAVA : FIALA - AISBRICH, RAZÁK, ŠESTÁK, FRIČ - KARFILÁT, HOLUB, HUJA, GUNAR - BOTOŠ, ŠEBESTA

Náhradníci : Zelinka, Podaný
Trenér : Václav Kejř

Náhradníci : Šebesta, Mach

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ HRAJEME DOMA OD 10:00 PROTI STRAŠKOVU !!! STRAŠKOV SESTOUPIL Z PRVNÍ TŘÍDY, TAKŽE TO BUDE VELICE KVALITNÍ SOUPEŘ A BUDE TĚŽKÉ S NÍM BODOVAT. PŘIJĎTE NAŠE HRÁČE PODPOŘIT !!!