MISTROVSKÉ UTKÁNÍ:

6.6.2010 EL CLÁSICO S BUDYNÍ ... VÝKOP NA HŘIŠTI V BUDYNI V 10:00 HOD.

účastník okresního přeboru

SK Liběšice - Čechie Mšené

V LIBĚŠICÍCH SE PŘEKVAPENÍ NEZRODILO !!! DOMÁCÍ NAD NÁMI ZVÍTĚZILI 3:0 A TAK POKRAČUJE NAŠE STŘELECKÁ MIZÉRIE !!!

Sestava : Fiala - Aisbrich, Šesták, Razák, Karfilát - Toman, Holub, Huja, Kajetán - Šebesta, Botoš

Náhradník : Zelinka

Trenér : Václav Kejř

Rozbor :
V předposledním podzimním kole jsme zajížděli na půdu třetího celku tabulky a to na hřiště Liběšic. První poločas začal vyrovnaně a také velmi hrubou hrou domácích. Domácí začali tvrdými zákroky hned v úvodu utkání a zhruba ve 20.minutě sestřelil našeho Vaška Holuba jeden z hráčů domácích. Po zákroku se Vašek zvedl a začala strkanice mezi ním a dalšími hráči z Liběšic. Domácímu zadákovi, který fauloval Holuba udělil sudí po právu ČERVENOU KARTU . Agresivní hra domácích, ale pokračovala. Z naší strany v první půli se střelecky snažili prosadit Botoš, Holub a Kajetán, ale nikdo branku nedokázal vsítit a tak nás soupeř potrestal dvěma úniky útočníků a náš golman neměl šanci. V první půli jsme tedy dvakrát inkasovali a proto trenér do druhé půle postavil hráče na posilnění ofenzivy a to Ríšu Zelinku. Ve druhé půli jsme si opět vytvořili nadějné šance, ale trápí nás stále koncovka. Dvakrát vystřelil Dominik Huja, ale při první střele branku minul o centimetry, při druhé trefil jen našeho Vaška Holuba. Soupeř nás strestal třetím golem a bylo vymalováno. Náš tým ještě otevřel obranu s tím, že útok začal podporovat Víťa Karfilát, ten se snažil, bil se ve předu, ale když už se rýsovala slibná šance opět přišel ostrý zákrok ze strany domácích. V závěru utkání ještě po faulu Filipa Kajetána ve vápně sudí nařídil proti nám penaltu, kterou domácí hráč neproměnil stejně jako šanci před tím když přestřelil prázdnou branku.