MISTROVSKÉ UTKÁNÍ:

6.6.2010 EL CLÁSICO S BUDYNÍ ... VÝKOP NA HŘIŠTI V BUDYNI V 10:00 HOD.

účastník okresního přeboru

SK Bezděkov - Čechie Mšené

V Bezděkově jsme odvedli bojovný výkon. Zasloužená by byla určitě remíza, ale bohužel jsme dvakrát za sebou inkasovali a to rozhodlo o tom, že jsme se z Bezděkova vraceli bez bodů !!!

Sestava : Fiala - Frič, Razák, Šesták, Karfilát - Šebesta, Kajetán, Holub, Toman - Huja, Botoš

Náhradník : Zelinka
Trenér : Václav Kejř

ROZBOR :

V prvním poločase obě strany střídaly řady nepřesností. Hra byla vyrovnaná, k vidění byly zajímavé šance, ale ani na jedné straně nepřinesly gol. V prvním poločase dostal žlutou kartu Páťa Botoš a do kabin jsme šli, jak jsem již psal v bezgolovém stavu 0:0.

Do druhého poločasu jsme nastoupili se změnou v sestavě a to, že Huju nahradil na hrotu Zelinka.V úvodu utkání jsme bohužel dvakrát inkasovali a utkání se zdalo býti ztracené. Zhruba v polovině druhého poločasu se golově prosadil Filip Kajetán, poté co propálil vše co mu stálo v cestě zhruba z 20-ti metrů. O chvíli později se golově prosadil i Vašek Holub. Fiala vykopl balon, Vašek šel do souboje se stoperem domácích - vybojoval balon a poté se sám řítil proti golmanovi, své solo zakončil pěkným golem od tyče. Vašek si po golu sundal dres, tudíž viděl dodatečně žlutou kartu. Náš tým po srovnání začal vyvíjet tlak, ale byl zbržděn golem na 3:2 pro domácí. Chvíli poté se stalo to, co se nám stává velmi často. Po inkasovaném golu jsme inkasovali rychle další.Ve druhé půli také obdržel žlutou kartu Zdeněk Razák.  Nakonec náš tým prohrál tedy 4:2 a je to jen velká škoda, že jsme nedokázali uhrát alespoň bod.