MISTROVSKÉ UTKÁNÍ:

6.6.2010 EL CLÁSICO S BUDYNÍ ... VÝKOP NA HŘIŠTI V BUDYNI V 10:00 HOD.

účastník okresního přeboru

Čížkovice - Čechie Mšené

VE DVOU UTKÁNÍ JSME VSTŘELILI 8 BRANEK !!! BOHUŽEL NÁM VYNESLY JEN TŘI BODY !!! ČÍŽKOVICÍM JSME PODLEHLI 2:1 !!!

Areál v Čížkovicích ozařovaly sluneční paprsky, divák tak mohl být s podmínkami na fotbal stejně tak jako hráči spokojen. Náš tým do Čížkovic přijížděl s cílem zisku tří bodů. Čížkovičtí první jarní utkání nehráli a tak byli na dnešní den také patřičně namotivováni.

Náš tým se představil v sestavě : Fiala - Frič, Razák, Šesták, Karfilát - Toman, Holub, Gunar, Šebesta - Huja, Botoš.

ROZBOR HRY

20. minuta - Naši hráči neuhlídali jednoho z domácích hráčů, Razák proti němu neúspěšně vystoupil a Čížkovický hráč mazácky proměnil toto sólo na golmana v první gól utkání !!!

30. minuta - Trenér Kejř ze hry stahuje levého záložníka Honzu Tomana a místo něj nastupuje Jarda Fáry, ten zaujímá místo na levém bekovi, Víťa Karfilát postupuje na levý kraj zálohy.

32. minuta - Nádherná spolupráce Patrika Botoše a Marka Šebesty. Patrik přijal balon a nádhernou přihrávkou za obranu ideálně našel Marka Šebestu, který se dostal za golmana a následně vystřelil. Marek byl ještě faulován tak se do brány společně s míčem doslova dokutálel. Marek Šebesta vstřelil svoji první branku v letošní sezoně.

45. minuta - Rozhodčí ukončuje první poločas. V prvním poločase byla hra vyrovnaná, šance se vyskytovali na obou stranách, proto byl remízový výsledek naprosto zasloužený. Náš tým také střídal. Hřiště opustil Dominik Huja a nahradil ho Míša Aisbrich.

46. minuta - Hráči dostali nové pokyny do druhého poločasu a sudí tedy tento poločas zahájil.

70. minuta - Vašek Holub u lajny skluzem zasáhl kotník čížkovského středopolaře. Toho to zjevně bolí a Vašek vidí žlutou kartu.

75. minuta - Gólové akci Čížkovic předcházel faul Holuba u rohového praporku. O faul se rozhodně nejednalo, hráč Čížkovic byl na zemi skoro celý zápas - asi to měl na svědomí únavový syndrom. Po zahrávání této standartní situace se čížkovičtí po chybě Holuba ujali vedení 2:1.

90. minuta - KONEC UTKÁNÍ - Ve druhém poločase hra také byla vyrovnaná. Náš tým měl také několik golových šancí, dlouhé balony na Patrika Botoše, šance vytaženého Ládi Šestáka či Míši Gunara nebo střela Vaška Holuba. Žádná z těchto golových šancí se neujala a tak jsme odjížděli z Čížkovic bez bodového zisku. Naopak Čížkovice mají na svém kontě nyní 9 bodů z toho 6 bodů získali právě v zápasech s námi.