MISTROVSKÉ UTKÁNÍ:

6.6.2010 EL CLÁSICO S BUDYNÍ ... VÝKOP NA HŘIŠTI V BUDYNI V 10:00 HOD.

účastník okresního přeboru

Čechie Mšené - Straškov

Straškovu jsme zatopili !!! Na domácí půdě jsme zvítězili vysoko 4:0. "Guny" dále pokračuje ve své bilanci, co zápas to gól !!!

Naši dorostenci před početnou návštěvou na domácí půdě zdolali loňského účastníka první třídy Straškov - Vodochody poměrem 4:0. Poprvé v sezoně se prosadili Frič a Zelinka, potřetí se trefil Botoš a bilancí 4 zápasy a 4 góly se může chlubit "žák" Míša Gunar. Utkání bylo na šance hodně bohaté, více v rozboru utkání .
Sestava : Fiala - Karfilát, Razák, Aisbrich, Frič - Kajetán, Holub, Gunar, Šebesta - Botoš, Šesták.

Náhradníci : Huja, Mach, Podaný, Zelinka

Trenér : Václav Kejř

ROZBOR UTKÁNÍ :
7.minuta - Domácím příznivcům na hlavní tribuně pořádně zatrnulo !!! Michal Aisbrich dal doslova "malou" domů, balon se k Fialovi ani nedokutálel a útočník hostí vypálil ránu naštěstí pouze do tyče, z dorážky se naštěstí Straškovu skorovat nepodařilo

10.minuta - GÓÓÓL !!! Michal Gunar zahrál rohový kop, na který si naběhl Péťa Frič a proti přesně umístěnému balonu hlavou neměl golman hostí žádnou šanci. Péťa dává svůj první gól v letošní sezoně. Jeho bilance dva zápasy jeden gol ... STAV 1:0.

11.-45.minuta - Naši borci si vypracovávali řadu pěkných příležitostí. Zahrávali jsme i tři přímé kopy. Jeden zahrával Filip Kajetán po jeho zahrání jsme vybojovali pouze roh. Další přímý kop zahrával Vašek Holub, ale jeho pěkně mířenou střelu golman hostí dokázal zlikvidovat. Třetí přímý kop zahrál Holub v kombinaci s Kajetánek, Holub si při rozehrávce posunul na Kajetána, jenž odcentroval, ale nepřesně.

60.minuta -Trenér Václav Kejř dělá první zásah do dobře rozjeté sestavy, odchází Aisbrich a s dvanáctkou ho nahrazuje Vašek Podaný.

65.minuta - A naši borci odskakují soupeři na rozdíl dvou branek. Patrik Botoš dává svůj třetí gol v sezoně... VEDEME 2:0

75.minuta - Páťa Botoš krásně zatáhl balon po lajně, dokázal po zemi odcentroval za malé vápno, Holub na balon nedošáhl, avšak náš nejlepší střelec Míša Gunar dokázal balon s klidem uklidit za záda golmana hostí !!!! ... STAV 3:0

77.minuta - Hřiště opouští Filip Kajetán a nahrazuje ho Ríša Zelinka

78.minuta - Centr z pravé strany Holub hlavou prodloužil na Šestáka, který dnes nastoupil na hrotu, ten udělal kličku stoperovi a jen těsně míjí.

80.minuta - Láďa Šesták se řítil sám proti golmanovi, bohužel si balon ukopl a golman bez potíží zlikvidoval.

82.minuta - Láďa Šesták opouští hřiště, na jeho místě nastupuje Ondra Mach

85.minuta - Vašek Holub po výkopu posouvá na Macha, ten mu balon vrací, Vašek hlavou opět vysouvá Macha a Ondra pěknou nahrávkou za obranu našel Zelinku, který z první překonává hostujícího golmana. Pěkná střela či pěkný padáček. Balon přeletěl hostujícího golmana, ten už nemohl nic dělat. Pěkně kopnutý balon. Je třeba ale pochválit i Ondru Macha za finální přihrávku ... STAV 4:0

90.minuta - KONEC UTKÁNÍ !!!