MISTROVSKÉ UTKÁNÍ:

6.6.2010 EL CLÁSICO S BUDYNÍ ... VÝKOP NA HŘIŠTI V BUDYNI V 10:00 HOD.

účastník okresního přeboru

Čechie Mšené - Račiněves

Naši dorostenci předvedli opět výborný výkon !!! V hodně hektickém utkání zvítězili 2:0 nad Sokolem Račiněves !!!

Sestava : Fiala - Frič, Razák, Šesták, Karfilát - Šebesta, Fáry ( 45´Zelinka ), Holub, Kajetán - Botoš, Huja

Střelci : Frič, Kajetán

ŽK : Fiala , Kajetán, Holub
ČK : 1:1 - na naší straně Richard Zelinka - po druhé žluté

ROZBOR VEČER !!!

1. - 45. minuta - Utkání v první půli bylo plné gólových příležitostí především na naší straně. Račiněves si vytvořil gólovou šanci poté co po vyběhnutí golmana Fialy dokázal útočník hostí našeho golmana obejít avšak odkrytou branku nadvakrát hosté nedokázali trefit tak, aby jejich střelecké pokusy byly proměněny v gól. Na naší straně opět na hrotu výborně pracoval Patrik Botoš společně s Dominikem Hujou. Oba dva tito hráči se do zakončení dostávali, ale nebylo tak důrazné, abychom z toho vytěžili branku. Do velmi slibných šancí se dostávali i záložníci, po levé straně to zkoušeli Holub a Kajetán, ale golman Račiněvsi skvěle zabral branku a míč z těžkého úhlu nebylo možné procedit do branky. Po spolupráci Šebesty a Holuba se do golové šance dostal taky náš předstoper Láďa Šesták, ale golman hostí opět dokázal včas zareagovat a zahrávali jsme pouze rohový kop.

45. minuta - POLOČAS

46. minuta - Náš tým vystřídal Járu Fáryho, který byl po zranění. Na jeho místo do středu pole se přesunul Dominik Huja a za samotného Fáryho nastoupil Ríša Zelinka, který zaujal místo na hrotu.

47. minuta - Richard Zelinka vidí žlutou kartu za nenahlášení střídání.

51. minuta - Po rohovém kopu naskočil nejvýše Péťa Frič a robusní golman hostů nedokázal balon k tyči zachytit a naši dorostenci tak vedli 1:0 !!! Péťa Frič se opět projevil jako výborný hlavičkář a náš tým posunul velmi výrazně za tříbodovým ziskem !!!

70. minuta - A je tu první červená karta !!! Záložník hostí byl velmi nervozní ze hry svých spoluhráčů a z tohoto důvodu tak asi vznikl i ostrý zákrok na Péťu Friče. Za tento zákrok sudí ihned udělil červenou kartu !!!

75. minuta - Razák-Huja-Holub-Šebesta-Botoš-Kajetán góóóóól !!! Jak jednoduché !!! Takto se balon dostal z obrany až ke Kajetánovi, který zpracoval balon od Patrika Botoše a z bezprostřední blízkosti tvrdou ranou málem protrhl síť !!!

79. minuta - Vašek Holub po krásném balonu za obranu od Dominika Huju unikl obráncům a ve vápně byl kapitánem hostí faulován a následně zatažen za dres, Vašek také kapitána hostí při pádu stáhl k zemi a po verbální komunikaci ( o té dámě v zelené bundě na tribuně si rozhodně nepovídali :-D ) mezi těmito hráči dochází v pokutovém území ke strkanici mezi těmito dvěma hráči a dalšími, kteří k této dvojici přispěchali. Sudí chybně neodpískal pokutový kop a Vašek Holub navíc vidí žlutou kartu !!!

83. minuta - Utkání je nyní plné hrubých zákroků ze strany Račiněvských. Po další takové situaci dochází k další strkanici mezi obráncem hostí a Filipem Kajetánem.

84. minuta - Střelec druhé branky Filip Kajetán vidí žlutou kartu

89. minuta - Toto bohužel nemůžeme nazvat sladkou tečkou nakonec !!! Richard Zelinka, který nastoupil na druhý poločas stihl obdržel dvě žluté karty !!! Minutu před koncem řádné hrací doby vidí druhou žlutou kartu za zakopnutí balonu po odmávaném ofsidu pomezního Račiněvských. Ríša není od spoluhráčů pochválen, ale naši fans drží s naším dorostem a inzerují několik slušných či neslušných poznámek směrem k pomeznímu.

90. minuta - KONEC UTKÁNÍ !!! Utkání jsme zvládli velmi dobře, vstřelili jsme dvě velmi pěkné branky, bohužel přišla i jedna červená karta na naší straně. Co se týče soubojů tak utkání bylo hodně hektické, plné ostrých zákroků a zbyteční verbální komunikace mezi hráči obou mužstev. Pro diváka ale velmi pěkný zápas !!!