MISTROVSKÉ UTKÁNÍ:

6.6.2010 EL CLÁSICO S BUDYNÍ ... VÝKOP NA HŘIŠTI V BUDYNI V 10:00 HOD.

účastník okresního přeboru

Čechie Mšené - Lovochemie Lovosice

Očekávání se naplnila !!! Lovosický dorost na naší půdě zvítězil 6:3, naši borci ale předvedli velmi pěkný výkon začátkem druhého poločasu.

Dnes na naši půdu přijel momentálně nejlepší celek soutěže - Lovochemie Lovosice. Do utkání jsme nastoupili v sestavě : Fiala - Frič, Razák, Šesták, Karfilát - Kajetán, Huja, Toman, Šebesta - Botoš, Zelinka. Na lavičce seděl autor dvou branek z Račiněvsi Vašek Holub, který přijel na zápas pozdě.

V prvním poločase se náš tým více bránil, než útočil, obrovskou šanci měl ale Páťa Botoš, který dnes odehrát skvělý zápas, když za stavu 1:0 se dostal do šance sám proti brankáři, avšak neuspěl. Náš tým v první půli inkasoval celkem čtyřikrát po chybách v naší obraně. Lovosice v první půli ukázali proč jsou na špici tabulky, náš tým rozebrali přesnými přihrávkami, ale ne vždy úplně pro ně ideálním zakončením. Náš tým podžel Venda Fiala, který vychytal spoustu golových příležitostí.

Ve druhém poločase nastoupil Vašek Holub za Honzu Tomana a hrál jako tradičně ve středu zálohy. Vstup našich borců do druhé půle byl famozní. Po rohovém kopu se prosadil krásnou ranou Filip Kajetán (1:4), o chvíli později utekl obráncům Páťa Botoš a golmanovi hostí nedal žádnou šanci(2:4). Páťa byl dnes nejlepším hráčem utkání a tak přidal svou druhou branku, když Holub přihrál balon za obranu a Páťa šel sám opět proti brankáři a skoroval !!! (3:4). Vypadalo to, že náš tým zápas alespoň vyrovná, ale bohužel Lovosice dokázali po rohovém kopu zvýšit na 3:5 a bylo takřka po nadějích. Nakonec se Lovosice prosadili ještě jednou a zápas tedy skončil v poměru 3:6

K vidění bylo velmi pěkné utkání s šancemi na obou stranách. Na hráčích Lovosic byla vidět větší sehranost, práce s míčem , naši hráči ale rozhodně ostudu neudělali. Dokázali ve druhém poločasu velmi slibně dotáhnout náskok soupeře, a kdyby Filip Kajetán proměnil ještě nepřímý kop uvnitř pokutového území, mohlo být třeba vše jinak. Lovosice ale především za výkon v první půli zaslouženě vyhráli, škoda, že zápas neskončil např. rozdílem jedné branky na výsledek by se koukalo asi lépe.