MISTROVSKÉ UTKÁNÍ:

6.6.2010 EL CLÁSICO S BUDYNÍ ... VÝKOP NA HŘIŠTI V BUDYNI V 10:00 HOD.

účastník okresního přeboru

Čechie Mšené-lázně - Sokol Velké Žernoseky

Náš dorost v prvním jarním kole zvítězil nad Sokolem Velkém Žernoseky vysoko 7:1 !!! Náš dorost se tak postaral o nejvyšší výhru úvodního kola !!!

Naši dorostenci zahájili jarní boje o body na domácí půdě proti poslednímu celku podzimní části a to Sokolu Velké Žernoseky. Utkání doprovázela slušná divácká kulisa.

Trenér Václav Kejř měl k dispozici 13 hráčů a to : golmana Vaška Fialu, obránce Razáka, Šestáka, Friče a Karfiláta, záložníky Tomana, Kajetána, Holuba a Gunara, útočníky Botoše a Šebestu. Na lavičce náhradníků byli připraveni Fáry a Huja. Utkání také přihlížela brankářská dvojka Pavel Hausner a zranění hráči Podaný a Zelinka.

Důležité události utkání v rozboru níže ( minuty jsou orientační, bohužel přesné nemám, případné chyby ještě opravím ) ...

1. minuta - Sudí zahajuje utkání, hosté mají úvodní výkop

15. minuta - Náš tým kombinoval na polovině soupeře a výsledkem toho byla standartní situace, kterou zahrával Láďa Šesták. Po jeho centru se ve vápně nejlépe zorientoval Míša Gunar a špičkou kopačky otevřel skore na 1:0 !!!

27. minuta - Náš tým se snažil vymyslet po pravé straně nějakou zajímavou akci, to se ovšem nevedlo a tak náš levý záložník Filip Kajetán vzal balon a prudkou střelou nedal golmanu hostí šanci a zvýšil tak na 2:0 !!!

35. minuta - Marek Šebesta dnes na hrotu pracuje velmi dobře. Na levé straně převzal balon, zabojoval a našel ideálně Patrika Botoše, který navázal na podzimní střelecké úspěchy a zvyšuje na 3:0 !!!

45. minuta - S blížícím se poločasem přišla ještě jedna gólová akce. Po výkopu Vaška Fialy si balon zpracoval Marek Šebesta a pasem za obranu vyslal do sprintu Vaška Holuba - obránce hostí odkopem trefil pouze Vaškovy nohy a ten se tak řítil sám na golmana hostí a střelou okolo golmana zvýšil na 4:0 !!!

45. minuta - Rozhodčí ukončil první poločas. V prvním poločase jsme si vypracovali velmi slušný náskok.

V průběhu prvního poločasu se zranil Filip Kajetán a musel být vystřídán Dominikem Hujou.

Náš tým do druhého poločasu nasadil posilu ze starších žáků Járu Fáryho, ze hry byl stažen Marek Šebesta.

46. minuta - Sudí zahájil druhý poločas, rozehrávky se ujali Patrik Botoš a Dominik Huja.

55. minuta - Honza Toman zahrával rohový kop, balon po rohu poskakoval ve velkém vápně až se odrazil k Péťovi Fričovi a ten svou tvrdou střelou z hranice penalty málem protrhl síť !!!

62. minuta - O pozornost se přihlásili také hosté ! Po přímém kopu vyslal kapitán hostů prudkou střelu z úhlu k tyči a golman Fiala nedokázal balon udržet a srazil ho na tyč následně do brány !!!

63. minuta - 71. minuta - Hra se přelévala z jedné strany na druhou ! Největší šanci si vytvořili hosté, když útočník Žernosek vypálil do břevna, z dorážky mířil opět do břevna a nakonec balon skákal před golmanem Fialou, ale golem akce neskončila !!!

72. minuta - Náš tým přežil tlak Žernosek a opět přenesl balon na polovinu soupeře, kde začal vypracovávat zajímavé akce, z nichž jedna skončila gólem. Míč do sítě dopravil premierově v letošní sezoně obránce Víťa Karfilát !!!

75. minuta - Ošklivý zákrok na našeho středopolaře Míšu Gunara !!! Záložník hostí zezadu sestřelil přes kotník Gunara a ten měl problém postavit se na nohy. Nakonec musel být odnesen na střídačku a do hry se vrátil asi o pět minut později. Tento zákrok klidně mohl být ohodnocen červenou kartou !!!

82. minuta - Po rohovém kopu se hlavou prosadil podruhé v utkání Péťa Frič !!! Náš pravý obránce se tak stal nejlepším střelcem našeho týmu v dnešním zápase !!!

87. minuta - Láďa Šesták měl obrovskou šanci. Balon poskakoval snad na brankové čáře, Láďa Šesták už mohl balon do brány doklepnout ale obránce hostí dokázal balon těsně před Láďou vykopnout.

90. minuta - Rozhodčí ukončuje utkání !!! Náš tým zvítězil vysoko 7:1 a začátek sezony se rozhodně povedl !!! V příštím utkání nás čekají Čížkovice, kterým máme za podzim rozhodně co vracet !!!