MISTROVSKÉ UTKÁNÍ:

6.6.2010 EL CLÁSICO S BUDYNÍ ... VÝKOP NA HŘIŠTI V BUDYNI V 10:00 HOD.

účastník okresního přeboru

Přáteláky

Čtyři dorostenci našeho týmu sehráli přátelsky dva zápasy v hale proti čtyřce dorostenců z Budyně nad Ohří, jednalo se tak o malé derby
.
Za ML nastoupili : Razák, Zelinka, Karfilát a Kajetán.

První zápas naši borci vyhráli 10:2 a ve druhém též vyhráli ale v poměru 10:4.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V přípravě jsme na domácí půdě podlehli celku z Černivi 2:5

Mšené-lázně/ 16.8.2009 od 10:00 vypukl ve Mšeném-lázní přátelský "pouťový" match mezi našimi dorostenci a dorostenci z Černivi. Trenér Václav Kejř se pro dnešní duel musel obejít bez kapitána Péti Friče a tak ho zastoupil Láďa Šesták, dále chyběl Toman, Gunar a Aisbrich.

NAŠE SESTAVA : Fiala - Podaný, Šesták, Holub, Karfilát - Šebesta, Huja, Razák, Kajetán F. - Botoš, Zelinka
Náhradníci : Kajetán M.

ROZBOR UTKÁNÍ :

0.-11.minuta - Oba celky si vytvářejí menší šance, žádný z týmu ale branku vstřelit nedokázal.

12.minuta - velká šancePrvní nebezpečí ze strany Černivi. Hosté se dostali do dobré šance, na jejíž konci byla nastřelená tyč branky našeho golmana.

20.minuta - gólNováček v okresním přeboru pro nadcházející sezonu dokazuje, že bude v přeboru právem !!! Po pěkné akci jdou hosté do vedení !!!! ... STAV 0:1

21.minuta - 33.minuta - Náš tým si začal vytvářet golové šance, ale brankou nekončili. Do hry také zasáhl M.Kajetán, Razák se přesunul na stopera, Holub do středu zálohy.

34.minuta -gól Černiv navyšuje náskok. Rychlá akce je zakončená pohlednou střelou v naší síti... STAV 0:2

36.minuta - gólSotva se naši borci zpamatovali z druhé branky, je tu třetí ... STAV 0:3

45.minuta -píšťalka POLOČAS !!!
*Trenér Václav Kejř dává několik pokynů a nabádá naše svěřence ke vstřelení několika golů*

46.minuta - píšťalkaSudí zahajuje druhý poločas

48.minuta - gólGÓÓÓL !!! Náš pravý záložník Marek Šebesta střílí gol na 1:3

50.minuta - gólTak to je senzační vstup našich borců do druhého poločasu. Během pěti minut jsme dokázali dát hned dvě branky, tuto druhou dal M.Kajetán, poté co vyslal na golmana nechytatelnou pumelici !!! ... STAV 2:3

68.minuta - velká šanceZahráváme rohový kop, Vašek Holub na balon nedokázal vyskočit, ten propadá k Páťovi Botošovi, ten se chystá udělat kličku, avšak hostující hráč ho fauluje a sudí nekompromisně ukazuje na značku pokutového kopu. Je tu obrovská šance na vyrovnání !!!

69.minuta - velká šanceExekutorem pokutového kopu byl Filip Kajetán, ale jeho penaltový pokus se od břevna odráží za branku. Velká škoda ( video pokutového kopu a dalších akcí uvidíte později na webu v sekci "DOROST TV"

72.minuta - velká šanceHráč Černivi se chystá vystřelit z velkého vápna, ale přistoupil k němu Venda Podaný a oba po kontaktu jejich holení končí na zemi a svíjejí se v bolestech. Vendovi se podařilo zranění rozchodit, hráč Černivi zůstává ležet na trávníku. Venda Podaný může chodit, avšak utkání pro něj předčasně skončilo. Hráč Černivi musí být odnesen na nosítkách.

76.minuta -gól Nedáš dostaneš ! Toto pravidlo se uplatňuje po sedmi minutách hry. Neproměněná penalta je potrestána golem na 2:4

82.minuta - diváciDnešnímu přátelskému klání přihlíží zhruba 20 fanoušků.

90.minuta - gólČerniv vstřílí branku na KONEČNÝCH 2:5