Žádná data ...
10 X PATRIK BOTOŠ
9 X VÁCLAV HOLUB
7 X FILIP KAJETÁN
6 X MICHAL GUNAR

5 x PETR FRIČ
2 X RICHARD ZELINKA
2 X MAREK ŠEBESTA
2 X LADISLAV ŠESTÁK
1 X VÍT KARFILÁT
1 X JAN TOMAN


MISTROVSKÉ UTKÁNÍ:

6.6.2010 EL CLÁSICO S BUDYNÍ ... VÝKOP NA HŘIŠTI V BUDYNI V 10:00 HOD.



 

účastník okresního přeboru

 
 

Ostatní výsledky II.třídy dorostu

C1A - II.tř. dorost OP

1.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka


C1A0101 Budyně Račiněves 2:4 (1:2) 40
Branky: Oliva 2 - Demeter 2, Keleš, Ledvinka; Rozhodčí: Sýkora Jan, Oliva Jan - laik, Sváda Václav - laik; ŽK: 0 - Paul Marek, Kotrs Lukáš; ČK: 0 - Kotrs Lukáš


C1A0102 Liběšice Bezděkov 5:1 (0:0) 40
Branky: Kratochvíl 3, Mikina 2 - Rouša; Rozhodčí: Bartůněk Milan, Kratochvíl Václav - laik, Bolcar Zdeněk - laik


C1A0103 Rovné Lovosice 0:9 (0:3) 10
Branky: Rainer 3, Cimr, Hrdý, Richter, Robouský, Scherbaum, Zdvořák; Rozhodčí: Soukup Bohuslav, Sklenář Jaroslav - laik, Táborský Matěj - laik


C1A0104 V. Žernoseky Mšené lázně 1:5 (0:2) 30
Branky: Kratochvíl - Botoš, Gunar, Kajetán, Holub, Toman; Rozhodčí: Ožďan Antonín, Hladík Pavel - laik, Fiala Václav - laik


C1A0105 Čížkovice Žitenice 1:2 (1:0) 10
Branky: Král - Bartoš 2; Rozhodčí: Mikan Karel, Bartoš Miroslav - laik, Bartoš Václav - laik; ŽK: Strcit Martin, Cíl Václav, Zabranský Simon - Pekař Dominik, Bartoš Václav, Marek František; ČK: Cíl Václav - 0


C1A0106 Sulejovice Pokratice 1:3 (1:2) 30
Branky: Volák - Fišara, Haluška, Titěra; Rozhodčí: Vlašič Miroslav, Hoffman František - laik, Kučera Jiří - laik; ŽK: Perkner Patrik, Ebel Jiří, Růžička Lukáš - Proch Michal, Háša Jan, Dvorský Vojtěch


C1A0107 Straškov Černiv 5:0 (1:0) 40
Branky: Kyncl 3, Kloub, Matička; Rozhodčí: Hořejší Jaroslav, Šťástka Miroslav - laik, Šelder Luděk - laik; ŽK: Matička Petr - Krok Alan



2.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka


C1A0201 Račiněves Černiv 0:3 (0:1) 30
Branky: Drátovník, Kadlec, Novák; Rozhodčí: Andrle Antonín; ŽK: 1:2; ČK: 1:0


C1A0202 Pokratice Straškov 3:3 (1:2) 40
Branky: Fišara 2, Haluška - Novotný 3


C1A0203 Žitenice Sulejovice 3:2 (3:0)

Branky: Durdil, Sobotka, Zábranský - Havránek, Perkner


C1A0204 Mšené lázně Čížkovice 3:4 (2:2) 40
Branky: Botoš, Gunar, Kajetán - Přibyl 3, Petržílek; Rozhodčí: Huml František; ŽK: 4:4; ČK: 1:1


C1A0205 Lovosice V. Žernoseky 10:1 (6:0) 30
Branky: Richter 3, Hrdý T. 2, Sýs 2, Hadaš, Hrdý L., Kalous - Badinka; Rozhodčí: Vlašič Miroslav


C1A0206 Bezděkov Rovné 2:1 (0:1) 30
Branky: Hendrich, Plzák - Kryl; Rozhodčí: Torač Martin; ŽK: 0:2


C1A0207 Budyně Liběšice 5:0 (0:0) 20
Branky: Munzar 2, Oliva, Politeo, Tregner; Rozhodčí: Mikan Karel; ŽK: 2:1



3.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka


C1A0301 Liběšice Račiněves 2:1 (0:0) 40
Branky: Kratochvíl, Svoboda - ; Rozhodčí: Novotný Miroslav; ŽK: 2:1


C1A0302 Rovné Budyně 1:2 (1:2) 30
Branky: Tregner - Krása, Munzar; Rozhodčí: Hořejší Jaroslav; ŽK: 1:3


C1A0303 V. Žernoseky Bezděkov 4:6 (2:1) 20
Branky: Moška 2, Badinka, Pavel - Platil 5, Plzák; ŽK: 0:2


C1A0304 Čížkovice Lovosice 2:21 (2:8) 50
Branky: Konstantitov, Přibyl - Rainer 6, Robouský 4, Hrdý T. 3, Richter 3, Hrdý L. 2, Krejčí, Polášek, Zdvořák; Rozhodčí: laik


C1A0305 Sulejovice Mšené lázně 6:1 (4:0)

Branky: Perkner M. 2, Přeučil 2, Lupínek, vlastní - Gunar; Rozhodčí: Novotný Jan; ŽK: 2:2


C1A0306 Straškov Žitenice 0:3 (0:2) 20
Branky: Pekař, Sobotka, Zábranský; Rozhodčí: Soukup Bohuslav; ŽK: 0:2


C1A0307 Černiv Pokratice 1:1 (1:0) 40
Branky: Kadlec - Šimáček; Rozhodčí: Bartůněk Milan; ŽK: 3:2



4.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka


C1A0401 Račiněves Pokratice 3:2 (1:0) 30
Branky: Demeter, Jirásek, Ledvinka - Fišera, Titěra; Rozhodčí: Baka Ivan; ŽK: 0:2


C1A0402 Žitenice Černiv 1:0 (1:0) 30
Branky: Zábranský; Rozhodčí: Valach Luděk; ŽK: 2:3


C1A0403 Mšené lázně Straškov 4:0 (1:0) 30
Branky: Botoš, Frič, Gunar, Zelinka; Rozhodčí: Toráč Martin


C1A0404 Lovosice Sulejovice 10:2 (4:1) 50
Branky: Cimr 3, Rainer 3, Hrdý T., Richter, Robouský, Zdvořák - Perkner 2; Rozhodčí: Husar Martin; ŽK: 2:3; ČK: 0:1


C1A0405 Bezděkov Čížkovice 9:6 (3:3) 30
Branky: Halada 3, Platil 3, Hendrich, Plzák, Volf - Streit 2, Chramosta, Ekrt, Prušovic, Přibyl; ŽK: 2:3; ČK: 1:1


C1A0406 Budyně V. Žernoseky 4:1 (1:0) 20
Branky: Kubík, Munzar, Oliva, Politeo - Badinka; Rozhodčí: Pekárek Jaroslav


C1A0407 Liběšice Rovné 2:2 (2:1) 30
Branky: Matoušovský, Tafat - Nicek, Týle; Rozhodčí: Bartůněk Milan; ŽK: 1:0



5.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka


C1A0501 Rovné Račiněves 3:1 (0:1) 30
Branky: Týle, Ullman, Šmída - Keleš; Rozhodčí: Hořejší Jaroslav; ŽK: 1:2


C1A0502 V. Žernoseky Liběšice 1:5 (1:1) 30
Branky: Pavel - Havlíček, Kratochvíl, Matušovsky, Mikina, Tafat


C1A0503 Čížkovice Budyně 2:1 (1:1) 35
Branky: Přibyl, vlastní - Friedrich; Rozhodčí: Novotný Jan; ŽK: 2:2


C1A0504 Sulejovice Bezděkov 6:4 (3:3) 25
Branky: Perkner 4, Lupínek, Volák - Halada 3, Platil; Rozhodčí: Huml František; ŽK: 1:0


C1A0505 Straškov Lovosice 0:6 (0:4) 30
Branky: Robouský 3, Císař, Hrdý L., Rainer; Rozhodčí: Baka Ivan; ŽK: 1:1


C1A0506 Černiv Mšené lázně 0:2 (0:1) 40
Branky: Gunar, Holub; Rozhodčí: Vlašič Miroslav ml.; ŽK: 3:1


C1A0507 Pokratice Žitenice 1:2 (0:1) 50
Branky: Fišara Jaromír - Bartoš Vojtěch, Bartoš Václav; Rozhodčí: Novotný Miroslav, Gerstberger Zdeněk, Bartoš Václav; ŽK: 1:2



6.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka


C1A0601 Račiněves Žitenice 1:1 (0:0) 30
Branky: Jirásek - Zábranský; Rozhodčí: Vlašič starš; ŽK: 1:0


C1A0602 Mšené lázně Pokratice 0:4 (0:1) 20
Branky: Haluška 3, Kubinec; Rozhodčí: Pekárek Jaroslav


C1A0603 Lovosice Černiv 3:2 (2:1) 20
Branky: Richter, Robouský, Zdvořák - Košťál, Šelder; Rozhodčí: Ožďan Antonín


C1A0604 Bezděkov Straškov 3:2 (1:1) 40
Branky: Halada 2, Platil - Kloub, Novotný; Rozhodčí: Sýkora Jan; ŽK: 2:2


C1A0605 Budyně Sulejovice 2:4 (1:1) 30
Branky: Fridrich, Munzar - Perkner 3, Havránek; Rozhodčí: Došek Jiří; ŽK: 1:1


C1A0606 Liběšice Čížkovice 6:1 (2:1) 20
Branky: Mikina 3, Tafat 2, Matoušovský - Streit; Rozhodčí: Valach Luděk; ŽK: 3:1


C1A0607 Rovné V. Žernoseky 4:1 (1:0) 50
Branky: Tyle 2, Suchomel, Ullman - Badinka; Rozhodčí: Baka Ivan; ŽK: 1:1



7.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka


C1A0701 V. Žernoseky Račiněves 0:6 (0:2) 20
Branky: Demeter 4, Ledvinka 2


C1A0702 Čížkovice Rovné 1:9 (0:4) 40
Branky: Přibyl - Týle 4, Ullman 3, Hakl, Kryl; Rozhodčí: Mojžíš David; ŽK: 3:4


C1A0703 Sulejovice Liběšice 2:3 (0:2) 40
Branky: Perkner 2 - Matoušovský 2, Havlíček; Rozhodčí: Došek Jiří; ŽK: 1:2


C1A0704 Straškov Budyně 5:1 (2:0) 30
Branky: Novotný 3, Kloub, Kyncl - Friedrich; Rozhodčí: Baka Ivan; ŽK: 1:1


C1A0705 Černiv Bezděkov 4:1 (3:0) 30
Branky: Černý 4 - Plzák; Rozhodčí: Novotný Jan; ŽK: 2:2


C1A0706 Pokratice Lovosice 2:2 (1:0) 40
Branky: Fišara 2 - Cimr, Hrdý L.; Rozhodčí: Bartůněk Milan, Gerstberger Zdeněk; ŽK: 1:1; ČK: 1:1


C1A0707 Žitenice Mšené lázně 7:2 (3:2) 50
Branky: Pekař 2, Zábranský 2, Bartoš, Hubáček, Kejř - Botoš, Holub; Rozhodčí: Novotný Miroslav



8.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka


C1A0801 Račiněves Mšené lázně 1:4 (0:2) 20
Branky: Jiránek - Holub 2, Botoš, Frič; ŽK: 0:4


C1A0802 Lovosice Žitenice 1:1 (1:1) 30
Branky: Krejčí - Zábranský; Rozhodčí: Bartoš Václav; ŽK: 3:1


C1A0803 Bezděkov Pokratice 2:4 (1:0) 20
Branky: Halada, Platil - Haluška 2, Fišara, Orihel; Rozhodčí: Husar Martin; ŽK: 4:3; ČK: 0:1


C1A0804 Budyně Černiv 5:0 (2:0) 25
Branky: Friedrich 2, Munzar, Oliva, Politeo; Rozhodčí: Huml František; ŽK: 1:0; ČK: 1:0


C1A0805 Liběšice Straškov 3:1 (2:1) 40
Branky: Matoušovský 2, Tafat - Šťástka; Rozhodčí: Novotný Miroslav


C1A0806 Rovné Sulejovice 2:5 (1:2) 20
Branky: Ullman, Šmída - Havránek 2, Perkner Mich. 2, Perkner; Rozhodčí: Vlašič Miroslav st.; ŽK: 1:1


C1A0807 V. Žernoseky Čížkovice 10:1 (6:0) 30
Branky: Kratochvíl 5, Novák 2, Badinka 2, Šlor - Prušovic; Rozhodčí: Ožďan Antonín



9.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka


C1A0901 Čížkovice Račiněves 1:8 (1:3) 30
Branky: Bednář - Ledvina 5, Lisec 2, Kotrs


C1A0902 Sulejovice V. Žernoseky 3:1 (3:0) 50
Branky: Perkner 2, Havránek - Pavel; Rozhodčí: Mojžíš David; ŽK: 2:3


C1A0903 Straškov Rovné 6:1 (4:0) 30
Branky: Kyncl 2, Gipfl 2, Jirásek, Týř - Kryl; Rozhodčí: Hořejší Jaroslav; ŽK: 2:3


C1A0904 Černiv Liběšice 0:1 (0:0) 10
Branky: Matoušovský; Rozhodčí: Mikan Karel; ŽK: 1:4


C1A0905 Pokratice Budyně 10:0 (3:0) 20
Branky: Haluška R. 4, Haluška D- 3, Lisý, Proch, Voříšek; Rozhodčí: Valach Luděk; ŽK: 0:4


C1A0906 Žitenice Bezděkov 4:0 (2:0) 20
Branky: Volák 2, Kejř, Zábranský; Rozhodčí: Husar Martin, Andrle Antonín; ŽK: 0:2


C1A0907 Mšené lázně Lovosice 3:6 (0:4) 10
Branky: Botoš 2, Kajetán - Robouský 3, Cimr, Hrdý T., Rainer; Rozhodčí: Sýkora Jan; ŽK: 0:2



10.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka


C1A1001 Račiněves Lovosice 3:5 (2:2) 24
Branky: Demeter 2, Ledvinka - Cimr 2, Robouský 2, Rainer; Rozhodčí: Huml František; ŽK: 1:2


C1A1002 Bezděkov Mšené lázně 4:2 (0:0) 30
Branky: Hendrich, Platil, Volf, Grabež - Holub, Kajetán; ŽK: 4:3


C1A1003 Budyně Žitenice 1:9 (0:3) 40
Branky: Politeo - Kejř 3, Pekař 3, Bartoš 2, Zábranský; Rozhodčí: Bartůněk Milan


C1A1004 Liběšice Pokratice 0:2 (0:0) 20
Branky: Fišara, Haluška


C1A1005 Rovné Černiv 0:1 (0:1) 30
Branky: Černý; Rozhodčí: Hořejší Jaroslav; ŽK: 2:3; ČK: 0:1


C1A1006 V. Žernoseky Straškov 2:4 (0:1) 20
Branky: Badinka, Kratochvíl - Gipl 2, Kloub, Kyncl; Rozhodčí: Starý Milan; ŽK: 1:1


C1A1007 Čížkovice Sulejovice 0:6 (0:2) 20
Branky: Perkner M. 4, Havránek, Perkner P.; Rozhodčí: Mikan Karel, Kučera Jiří; ŽK: 2:3; ČK: 0:1
 
Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one