6.6.2010 EL CLÁSICO S BUDYNÍ ... VÝKOP NA HŘIŠTI V BUDYNI V 10:00 HOD.

účastník okresního přeboru

Informace

SUPER---ZPRÁVA !!!Václav Kadlec posílil náš dorost !!! Hostovat ve Mšeném bude do konce letošní sezony !!!

Talentovaný 17-ti letý útočník pražské Sparty dnes v dopoledních hodinách podepsal půlroční hostování v našem dorostu. Finanční částku za hostování odmítli bossové obou táborů prozradit. Václav Kadlec za Spartu vstřelil v lize 4 branky z 21 ligových startů. Kadlec hledal nové angažmá, jelikož Sparta do konce bude preferovat hru na jednoho útočníka a to Bonnyho Wilfierda podporovaného Liborem Sionkem. V takovéto konkurenci by Vašek asi neobstál a tak se rozhodl k návratu do dorosteneckých soutěží. Původně zvažoval hostování v anglické Aston Ville, ale po výprasku, který A.Villa obdržela od Chelsea zvolil raději dorost Čechie Mšené-lázně.

"Samozřejmě bych chtěl zkusit Anglickou ligu, ale myslím, že je ještě potřeba zůstat tak dva roky v České republice. Mšené hrají velmi dobrý, kombinační fotbal a věřím, že angažmá ve Mšeném mi přinese mnoho nových zkušeností." ... prohlásil na tiskové konferenci Václav Kadlec

Václav Kadlec bude mít stejné číslo jako v pražské Spartě - tedy 14. Závěrem bych rád připomněl, že je prvního dubna, tedy apríla, takže si o pravdivosti této zprávy udělejte obrázek samy :-D

I po vysoké výhře jsme stále na 10. místě, na 6.místo ztrácíme ale POUZE BOD !!! Na vedoucí Lovosice stále 18 bodů !!!

Po vysoké výhře nad Velkými Žernosekami jsme si připsali tři body, ale v tabulce nám to nijak díky výhrám Račiněvsi a celku Černiva co se týče pozici nepomohlo. Stále držíme desáté místo, ale zase díky prohrám Straškova a Budyně ztrácíme na šestý Račiněves pouhý bod. Za námi je o tři body zpět Bezděkov a osm bodů zpět Rovný. Tabulku uzavírá dvojice Čížkovice a právě náš první jarní soupeř Velké Žernoseky. Vedoucí tým po podzimu Lovosice v úvodním kole také nezaváhal, leč po poločase doma s celkem z Rovného prohrával 0:1. Lovosice zápas ve druhém poločase otočili a zvítězili 5:2. Pronásledovatel Lovosic Žitenice zápas s Čížkovicemi odložili a ztrácejí tak na vedoucí Lovosice 4 body. Pokratice remizovali se Sulejovicemi a oba dva tyto celky drží před "naší" skupinou (6.-10.místo) 9-ti bodový náskok.

První jarní mistrovské utkání se blíží !!! Přijedou poslední Velké Žernoseky !!!

28.3.2010 začíná jarní část sezony 2009/2010 mistrovským utkáním našich dorostenců proti poslednímu celku po podzimní části Velkým Žernosekám. Utkání začíná tradičně v 10:00 hod.

Jak to bylo na podzim ?
V podzimní části se náš tým s celkem Žernosek střetl za velmi dobrých podmínek. Pěkný fotbalový areál, skvělé počasí a šest golů ... pro oko diváka výborný zápas. Náš celek v tomto utkání zvítězil 5:1. Jediným problémem bylo, že se nás sešlo přesně jedenáct a byli jsme tak ochuzeni o možnost střídání. Golový zápas začal ve 33.minutě, když Páťa Botoš završil své sólo krásným golem. Za necelou minutu jsme se radovali podruhé. Druhou branku přidal v premierovém zápase v dresu Čechie po návratu do ML Vašek Holub. Do druhé půle jsme vlítli opravdu stylově. Během úvodních patnácti minut jsme se prosadili třikrát. Třetí branku v zápase vstřelil za náš tým po nahrávce Tomana Míša Gunar. Další branku už dal Honza Toman sám. Po Honzově golu začali fanoušci vyvolávat : "dejte jim bůra" a Filip Kajetán se rozhodl, že přání fanoušků splní a prudkou střelou k tyči nedal golmanu domácích žádnou šanci. Devět minut před koncem se domácí prosadili po chybě v naší obraně a utkání tak dostalo konečnou podobu 5:1 pro nás.

Jak na tom jsou Žernoseky po podzimu ?
Jak jsem již psal v nadpisu, Žernoseky po podzimní části působí na poslední pozici. Na svém kontě mají tři body za vysokou výhru nad Čížkovicemi 10:1 !!! Touto výhrou si tam výrazně vylepšili počet vstřelených golů. Na svém kontě mají 23 tref. V počtu obdržených branek jsou druhý nejhorší tým po Čížkovicích a celkem obdrželi 72 branek, což nesvědčí o dobré defenzivě tohoto týmu.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Všechny výsledky po podzimní části !!! Na domácím hřišti jsme zvítězili v podzimní části pouze nad Straškovem + kontumace proti Rovnému, ze hřiště soupeře jsme přivezli 9 bodů a tak s 15-ti body zaujímáme po podzimu 10.příčku !!!

1.KOLO V. Žernoseky Mšené lázně 1:5 (0:2) 30
Branky: Kratochvíl - Botoš, Gunar, Kajetán, Holub, Toman; Rozhodčí: Ožďan Antonín, Hladík Pavel - laik, Fiala Václav - laik

2.KOLO Mšené lázně Čížkovice 3:4 (2:2) 40
Branky: Botoš, Gunar, Kajetán - Přibyl 3, Petržílek; Rozhodčí: Huml František; ŽK: 4:4; ČK: 1:1

3.KOLO Sulejovice Mšené lázně 6:1 (4:0)

Branky: Perkner M. 2, Přeučil 2, Lupínek, vlastní - Gunar; Rozhodčí: Novotný Jan; ŽK: 2:2

7.KOLO Žitenice Mšené lázně 7:2 (3:2) 50
Branky: Pekař 2, Zábranský 2, Bartoš, Hubáček, Kejř - Botoš, Holub; Rozhodčí: Novotný Miroslav

8.KOLO Račiněves Mšené lázně 1:4 (0:2) 20
Branky: Jiránek - Holub 2, Botoš, Frič; ŽK: 0:4

9.KOLO Mšené lázně Lovosice 3:6 (0:4) 10
Branky: Botoš 2, Kajetán - Robouský 3, Cimr, Hrdý T., Rainer; Rozhodčí: Sýkora Jan; ŽK: 0:2

kontumace

POZOR ZMĚNA !!! POSLEDNÍ ZÁPAS PODZIMU PROTI ROVNÉMU ODEHRAJE JIŽ V SOBOTU OD 10:00 hod. JAKO PŘEDEHRÁVKU NAŠEHO A-TÝMU !!! PROLOMÍ NÁŠ DOROST PROKLETÍ A NASTOUPÍ UŽ "GUNY" ???

Poslední utkání podzimní části sezony 2009/2010 se místo neděle odehraje již v sobotu od 10:00 hod. Po našem utkání nastoupí také náš A - tým k poslednímu vystoupení podzimní části. Přijďte proto v sobotu v deset hodin na MŠENSKÝ STADION, sobota bude opravdu ve znamení "mšenského fotbalu."

Podřípan Rovné je náš tradiční soupeř v této soutěži. Stejně jako my se v posledních letech Podřípan drží v dolní polovině tabulky a vzájemné utkání s tímto celkem bývají velmi vyrovnané. Stejně tak tomu je i letos na podzim. Rovné je dva body za námi a pro stejně jako pro nás, tak i pro Rovné to bude zápas o klíčové tři body v případném boji o záchranu v soutěži. V loňské sezoně jsme na domácí půdě nad celkem z Rovného vyhráli 4:3 poté co jsme otáčeli utkání z poločasového stavu 0:2. Na jaře bylo utkání opět vyrovnané a zápas skončil opět rozdílem jedné branky a tentokrát pro celek z Rovného. Po dramatickém utkání jsme prohráli 5:4. Oba dva celky jsou na tom tedy hodně podobně a v sobotu tedy uvidíme jak zápas dopadne. Každopádně musíme vyhrát, po slibném začátku sezony teď procházíme velkou krizí. Nejenom, že nebodujeme, ale dva zápasy jsme nedokázali vsítit ani gol. Také je možnost, že po zranění nastoupí náš klíčový hráč Míša Gunar, který v letošní sezoně už vsítil pět branek v šesti utkáních.

27.8.2009 - Dokáží naši dorostenci navázat na předchozí vítězný zápas ???

V neděli, tj. 30.8.2009 čeká náš dorost tým z Čížkovic. Výkop je v 10:00 na našem stadionu. Doufáme, že nás přijde podpořit hojná divácká kulisa a naši borci předvedou opět podobný fotbal jako v Žernosekách.

Čížkovice v prvním utkání podlehli na domácí půdě celku z Žitenic těsně 1:2. Těžko tak soudit s jakým stylem hry na nás "čížkovičtí" vletí. Rozhodně se dá čekat kvalitní fotbal.

V minulé sezoně  náš Čížkovice na našem hřišti porazili vysoko 2:6 v odvetě v Čížkovicích jsme tomuto celku opět podlehli, tentokrát 2:5.

Za  minulou sezonu tak máme tomuto týmu hodně co vracet ...

JE TO TU !!! Dorostenecká Barcelona z Lovosic v neděli zavítá na naši horkou půdu !!!

+ NAVŠTIVTE SEKCI DOROST TV !!! 1 NOVÉ VIDEO !!!
Fotbalový svátek je tu !!! Střelecky nejproduktivnější celek soutěže v neděli zavítá na náš stadion. Při napsání slova nejproduktivnější všichni určitě víte, že se jedná o celek z Lovosic. Tento celek zdobí i pevná defenziva a tak získat bod(y) s tímto soupeřem bude velmi těžké. Střelecky se zatím nejvíce daří v Lovosicích Rainerovi, jenž má podle webu dorostenců z Lovosic na kontě 14 golů.

" Hlavně se musíme sejít v sestavě, v které jsme nastoupili v Račiněvsi, určitě by nám pomohlo kdyby už nastoupil Míša Gunar, ale i bez něj musíme bojovat, i přes to nepěkné počasí musíme vybojovat alespoň bod " ... říká Vašek Holub

" Musíme hrát od začátku až do konce - nevypustit žádný souboj a střelecky se prosadit " ... říká Zděnda Razák

VĚŘÍME, ŽE I JAKO V PŘEDEŠLÝCH UTKÁNÍCH SI NA NÁŠ STADION NAJDE CESTU NĚKOLIK VĚRNÝCH FANOUŠKŮ A BUDOU NÁS POVZBUZOVAT !!!
POD TÍMTO ČLÁNKEM NOVĚ 4 PRODUKTY NAŠEHO FANSHOPU !!!

Pokud by měl nějaký z jiných klubů naší soutěže zájem umístit na tento web informace ze svých utkání je to možné po dohodě na ICQ 365-319-927

PŘIDÁNA FOTOGALERIE ZE SULEJOVIC !!!

JE TU DERBY, VE KTERÉM BEREME JENOM TŘI BODY !!!

Proč DERBY ?
= Pojem derby je na tento zápas rozhodně vhodný, mezi oběma těmito celky je velká rivalita. V letošní sezoně zatím má Mšenský fotbal nad Budyňským navrh. Náš A-tým hraje I.B. třídy naopak Budyňský A tým hraje II. třídu. Rezervy hrají stejnou soutěž, mšenský tým je ale na vyšší příčce. Naší žáci hrají o třídu výš než budyňské žactvo. Nejvyrovnanější je letos právě dorostenecká soutěž !!! Náš tým má stejně bodů jako Budyně, ale díky lepšímu skore je příčku před Budyní.

Co nás v letošní sezoně spojuje
= Jak jsem již psal spojuje nás stejný bodový zisk a to 12 bodů za čtyři výhry. Také nás spojuje to, že my a Budyňští jsme jako jediní nedokázali porazit Čížkovice. Budyňští prohráli 2:1, my jsme doma prohráli 4:3. Co je v současné tabulce odlišné mezi námi a Budyní je právě skore, které nás drží před Budyní. Jsme letos zatím o trochu produktivnější směrem dopředu a máme i lepší defenzivu.

Jak to bylo v loňské sezoně ?
V loňské sezoně jsme na podzim hráli na hřišti Budyně. Velmi pěkný zápas pro nás bohužel skončil velmi špatně. Domácí se dostali rychle do vedení, ale do poločasu dokázal ještě střelou z poloviny hřiště vstřelit gol Aisbrich a bylo srovnáno. Druhý poločas byl velmi vyrovnaný a oba týmy už počítali s dělbou bodů. Ve druhé minutě nastavení se ale našemu golmanovi stalo něco jako Petru Čechovi, z rukou mu vypadl balon a útočník domácích dával gol do prázdné branky. Na podzim nás tak Budyně přehrála 2:1. V jarním utkání náš tým potřeboval body velmi důležitě, protože hrál o záchranu v soutěži. V poločase to vše nasvědčovala tomu, že bychom minimálně bod mohli ve Mšeně udržet. Stav v poločase byl 2:2, bohužel ve druhé půli jsme totálně propadli a budyňští nám nakonec nasázeli ještě pět branek a zápas skončil 2:7 pro hosty. Za loňskou sezonu máme Budyňským určitě co vracet !!!

Razák chce 3 body !!! Holub chce prolovit domácí střelecké prokletí !!!
Zďenda Razák stejně jako my všichni bere jen tři body a proto musíme všichni bojovat naplno a zvítězit. Vašek Holub chce zase prolomit střelecké prokletí na mšenském hřišti, letos se trefil sice šestkrát, ale vždy jen na hřištích soupeřů.